Mój synek się urodził dzisiaj nad ranem cały i zdrowy ale po wielkich meczarniach. Tego koszmaru co przeżyłem w czasie porodu jak moja kobieta się męczy i to co później się stało nawet najgorszemu wrogowi nie życzę. Ale jest nowy Cule :)
2 noc z rzędu w szpitalu i czekanie aż narodzi się mój syn. To są dla mnie i dla mojej kobiety 2 najgorsze dni które zamienia się w najszczesliwszu dzien w życiu. Tyle stresu i nerwów nigdy się najadlem ale jeszcze tylko kilka godzin. Módlcie się panowie.
Ludzie piszący ze to tylko sport i że ludzie załamani lub nawet płaczą to przesada ale jak się ogląda się Messiego od początku jego kariery i się kibicuje Barcelonie od małego to naprawdę cholernie boli i tak wiem że to tylko piłka nożna ale co czlowiek ma poradzić na to że pokochał Messiego jako piłkarza w barwach Barcelony .Ja czuje ogromny smutek w wieku prawie 30 lat .
Komentarze
0
Było podane kiedy terminarz wleci na nowy sezon ? Bo trzeba zabukować wycieczkę :)
0
@LukaszFan Reprezentacja a klub to dwie różne rzeczy bo z tego co widzę to już jest skreślany u nas i że będzie z nim lipa
0
A tak poważnie to może poczekajmy jak u nas będzie grał i jak Pan Flick go widzi i będziemy oceniać po sezonie .
0
Dobrze że okienko zaraz się zaczyna to może tego Gordona ktoś kupi od nas za 50 mln i może Arabia się skusi i da więcej
0
@K1ngKong7 Ale i tak nie gra jako 9 no może bardziej gra jako wolny Elektron ale tylko on potrafi przejść pół zespołu przeciwnika i strzelić bramkę
194
Mój synek się urodził dzisiaj nad ranem cały i zdrowy ale po wielkich meczarniach. Tego koszmaru co przeżyłem w czasie porodu jak moja kobieta się męczy i to co później się stało nawet najgorszemu wrogowi nie życzę. Ale jest nowy Cule :)
114
2 noc z rzędu w szpitalu i czekanie aż narodzi się mój syn. To są dla mnie i dla mojej kobiety 2 najgorsze dni które zamienia się w najszczesliwszu dzien w życiu. Tyle stresu i nerwów nigdy się najadlem ale jeszcze tylko kilka godzin. Módlcie się panowie.
76
Muszę się pochwalić będę miał syna :D
73
Ludzie piszący ze to tylko sport i że ludzie załamani lub nawet płaczą to przesada ale jak się ogląda się Messiego od początku jego kariery i się kibicuje Barcelonie od małego to naprawdę cholernie boli i tak wiem że to tylko piłka nożna ale co czlowiek ma poradzić na to że pokochał Messiego jako piłkarza w barwach Barcelony .Ja czuje ogromny smutek w wieku prawie 30 lat .
71
Juz sprzedajesz nowych zawodników ? Ja tego nigdy nie mogę pojąć co nie którzy mają w głowach :/