O sobie

  • Zainteresowania Sport,Gry
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barca,Wisla
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 5508
  • Polecenia 8175

Komentarze

0

Było podane kiedy terminarz wleci na nowy sezon ? Bo trzeba zabukować wycieczkę :)

0

@LukaszFan Reprezentacja a klub to dwie różne rzeczy bo z tego co widzę to już jest skreślany u nas i że będzie z nim lipa

0

A tak poważnie to może poczekajmy jak u nas będzie grał i jak Pan Flick go widzi i będziemy oceniać po sezonie .

0

Dobrze że okienko zaraz się zaczyna to może tego Gordona ktoś kupi od nas za 50 mln i może Arabia się skusi i da więcej

0

@K1ngKong7 Ale i tak nie gra jako 9 no może bardziej gra jako wolny Elektron ale tylko on potrafi przejść pół zespołu przeciwnika i strzelić bramkę

Zobacz wszystkie

194

Mój synek się urodził dzisiaj nad ranem cały i zdrowy ale po wielkich meczarniach. Tego koszmaru co przeżyłem w czasie porodu jak moja kobieta się męczy i to co później się stało nawet najgorszemu wrogowi nie życzę. Ale jest nowy Cule :)

114

2 noc z rzędu w szpitalu i czekanie aż narodzi się mój syn. To są dla mnie i dla mojej kobiety 2 najgorsze dni które zamienia się w najszczesliwszu dzien w życiu. Tyle stresu i nerwów nigdy się najadlem ale jeszcze tylko kilka godzin. Módlcie się panowie.

76

Muszę się pochwalić będę miał syna :D

73

Ludzie piszący ze to tylko sport i że ludzie załamani lub nawet płaczą to przesada ale jak się ogląda się Messiego od początku jego kariery i się kibicuje Barcelonie od małego to naprawdę cholernie boli i tak wiem że to tylko piłka nożna ale co czlowiek ma poradzić na to że pokochał Messiego jako piłkarza w barwach Barcelony .Ja czuje ogromny smutek w wieku prawie 30 lat .

71

Juz sprzedajesz nowych zawodników ? Ja tego nigdy nie mogę pojąć co nie którzy mają w głowach :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?